titulky mapa_ceska

DietaTour


Liberec
17. 5. | 10:00
OC FORUM LIBEREC
SOUKENNÉ NÁMĚSTÍ

DietaTour


Praha
18. 5. | 10:00
OC ARKÁDY PANKRÁC
PRAHA 4

DietaTour


Plzeň
19. 5. | 10:00
OC OLYMPIA PLZEN
PÍSECKÁ ULICE

DietaTour


České Budějovice
20. 5. | 10:00
HYPERMARKET TESCO
ČESKÉ BUDĚJOVICE

DietaTour


Brno
21. 5. | 10:00
OC OLYMPIA BRNO
U DÁLNICE 777

DietaTour


Olomouc
22. 5. | 10:00
OC ŠANTOVKA
OLOMOUC

DietaTour


Ostrava
23. 5. | 10:00
AVION SHOPPING PARK
OSTRAVA
Liberec Praha Plzeň České Budějovice Brno Olomouc Ostrava
dieta_casopis
ZPĚT
Být s 211, největší zaměstnaneckou pojišťovnou, se opravdu vyplatí.

Nabízí vám vždy něco navíc. Nejen spoustu zajímavých a výhodných bonusů, ale především spolehlivou pojistku pro vaše zdraví.

Být s 211, největší zaměstnaneckou pojišťovnou, se opravdu vyplatí.

Název: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Sídlo: Praha 10, Kodaňská 1441/ 46, PSČ 101 00
Kontaktní údaje:

www.zpmvcr.cz www.zdravijakovasen.cz www.kartazivota.cz

infolinka: 844 211 211

ZP 211 hradí ty nejnáročnější a nejnákladnější zdravotní služby na území celé republiky. Spolupracuje s více než 25 000 lékaři a zdravotnickými zařízeními. Prostřednictvím unikátních projektů zaměřených na prevenci a zdravý životní styl motivuje své klienty aktivně zlepšit své zdraví.

ZP 211 nabízí svým klientům zajímavé preventivní programy. Přispívá jim z fondu prevence na různá vyšetření a očkování, na která nemají nárok z veřejného zdravotního pojištění. Jedním z nejoblíbenějších je příspěvek na očkování, který loni využilo celkem 32 200 klientů.

Rovněž pro ně vytvořila i elektronickou Kartu života. Ta pojištěncům umožní mít neustálý přehled o své zdravotní péči. Mohou si kdykoli zkontrolovat, u jakého lékaře byli, jaké vyšetření podstoupili a kolik za to ZP zaplatila. Tyto informace mohou sledovat až tři roky zpět. V Kartě života nechybí ani kontakt na blízkou osobu či na ošetřujícího lékaře.

Zdravotní pojišťovna 211 spojila vášeň, zdraví a prevenci do jednoho unikátního projektu nazvaného Zdraví jako vášeň. V něm nabízí nejen rady, ale i konkrétní pomoc. Novinkou je sekce pro všechny nastávající maminky. Ty se zde seznámí s Deníkem Marty Jandové o jejích prvních mateřských zkušenostech s roztomilou dcerou Marií.

Průvodcem na cestě ke zdravějšímu životnímu styluje je zase specialista na výživu Petr Havlíček. Účastníkům akce Změním se poskytuje komplexní službu od základního vyšetření a diagnostiky, přes vytvoření jídelníčku na míru až po konzultace a doporučení vhodné sportovní aktivity.

Kromě výše zmíněného ZP 211 umožňuje svým klientům v tomto projektu absolvovat zcela unikátní preventivní prohlídky Extra prevence s Pavlem Křížem. Přihlásit se můžete do výběru na komplexní onkologické vyšetření v Masarykově onkologickém ústavu v Brně (MOU), na komplexní kardiologické vyšetření v Lázních Teplice nad Bečvou a na vyšetření chorob souvisejících s obezitou v Praze. Novinkou pro letošní rok je také možnost přihlásit se do výběru na preventivní ortopedické vyšetření ve Fakultní nemocnici v Brně.

211 nabízí svým klientům rovněž i velice výhodné cestovní a úrazové pojištění včetně pojištění pobytu v nemocnici, a to u společnosti ERGO pojišťovna, a. s. Studentům od 15 do 26 let nabízí možnost čerpat cestovní pojištění na studijní pobyty až na 180 dnů zdarma. Studenti, kteří jen rádi cestují po Evropě, mají možnost čerpat zdarma cestovní pojištění až 60 dnů v roce.

Po celé ČR má také ZP 211 řadu obchodních partnerů, kteří si uvědomují význam ZP 211, a proto jejím klientům nabízejí slevy a výhody. Například na relaxační pobyty, masáže, sauny, solária, solné jeskyně, fitness, na nákup sportovních výrobků, obuvi, dětských kočárků a celou škálu dalších.

NAHORU

Další články z rubriky

inSPORTline Vaše značka pro aktivní život

inSPORTline Vaše značka pro aktivní život

6. 5. 2014 |

Nový Volkswagen Polo nabízí bezpečnou, stylovou a maximálně pohodlnou jízdu

Nový Volkswagen Polo nabízí bezpečnou, stylovou a…

5. 5. 2014 | Praha, 14. května 2014 – Ikona malých vozů, Volkswagen Polo, dostal nejen nový design, ale…

Hledáte produkty pro váš zdravý životní styl?

Hledáte produkty pro váš zdravý životní styl?

4. 5. 2014 | Vyrábíme a dodáváme tyčinky, vitamíny, ochranné nápoje a další doplňkový sortiment.

Zdraví s českou minerální vodou Ondrášovka

Zdraví s českou minerální vodou Ondrášovka

2. 5. 2014 | Ondrášovka je tradiční česká minerální voda, jejíž pramen byl pro svou čistotu a blahodárné účinky…

facebook
vyherci_souteze
prvni_vyherce
EvaHorká
prvni_vyherce
BarboraBeerová
prvni_vyherce
MarieBenešová

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI